Загальні збори учасників ГО «Українська родина»

28 листопада 2017 року у громадській організації «Українська родина» відбулись Загальні збори учасників!

Члени громади заслухали доповідачів щодо підсумків року, затвердили вибуття зі складу членів ради засновників тих осіб, які не з’являлись на зборах протягом року. Затвердили введення до переліку членів ради засновників нових людей. 
На зборах було вирішено створити молодіжну організацію “Нове покоління”, що дозволить підліткам приймати активну участь у діяльності громади та втілювати власні ідеї. Також було оголошено про створення театральної студії «Вільний простір», де усі бажаючі зможуть проявити свої творчі здібності. 

Учасники зборів одноголосно обрали Головою громадської організації «Українська родина» пані Віту Михайлову та отримали нові, пластикові членські квитки. За самовіддану допомогу та постійну підтримку проектів громади найактивнішим членам – сім’ї Шумахер – було вручено Подяку!

Наостанок члени громади затвердили План заходів на 2018 рік, який незабаром буде узгоджено з Посольством України в Турецькій Республіці.

Щиро дякуємо всім, хто приймає активну участь у діяльності громади і сердечно запрошуємо українців Анталії долучатись з ініціативами! 

 

Поділитися записом:

Залишити відповідь