Заходи до 85-их роковин Голодомору, які Голова громади “Українська родина” відвідала в Україні

Голова громади “Українська родина” пані Віта Михайлова знаходиться в ці дні у відрядженні у Києві.

23 листопада у Пленарній залі Верховної Ради України відбулось засідання, приурочене до 85-их роковин страшної трагедії українського народу і вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. 
У засіданні взяли участь перший Президент України Леонід Кравчук, народні депутати України, члени Кабінету Міністрів, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, предстоятелі церков та релігійних об’єднань України. Були присутні представники урядів та парламентів країн світу, представники дипломатичного корпусу, громадських організацій.

В ході засідання виступив дослідник Голодомору, Надзвичайний і Повноважний Посол, експерт з міжнародного права, доктор юридичних наук, професор Володимир Василенко.

УКРАЇНА ПАМ’ЯТАЄ. СВІТ ВИЗНАЄ 🕯

24 листопада на території Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” відбулись жалобні заходи за участі представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, духовенства та іноземних гостей.

Крім того, пані Віта прийняла участь у Міжнародному Форумі “Україна пам’ятає, світ визнає!”, долучилась до Мистецької акції – реквієму, що відбувся у Національній опері України та поспілкувалась з Євгеном Чолієм – Президентом Світового Конґресу Українців (СКУ).

Поділитися записом:

Залишити відповідь