Громада провела акцію на підтримку полонених українських моряків

Громада «УКРАЇНСЬКА РОДИНА» міста Анталія в Туреччині провела акцію на підтримку полонених українських моряків.

Активісти громадської організації виступили із закликом зупинити агресію РФ проти України та звільнити українських моряків та інших бранців, яких незаконно утримує у полоні Кремль. Щоб підтримати політв’язнів, яких утримує Росія, представники української громади зібралися разом 8 грудня 2018.

Серед основних гасел, що звучали під час акції, були «Свободу українським морякам!», «Азовське море теж українське», «Тримайтесь! Ви наші герої!», «Звільніть громадян України», «Зупиніть піратство на морі». Таким чином активісти вимагали від Росії звільнення двадцяти чотирьох моряків. За словами організаторів, головною метою акції була підтримка ув’язнених українців та необхідність звернути увагу всього цивілізованого світу до злочинів Кремля. 
«Сьогодні ми зібралися з питання незаконно полонених українських моряків. Це неправильно! Це справжня окупація!». «Ми сподіваємось, що ніхто не залишиться осторонь цієї проблеми та нам вдасться звернути увагу світової спільноти. Закликаємо усіх небайдужих громадян підтримати нашу акцію та висловити слова підтримки нашим Героям, що потерпають від варварських дій Кремля».

Поділитися записом:

Залишити відповідь