Казкові герої та голова громади “Українська родина” привітали з святами пацієнтів клініки Медікал Парк Анталія

Сьогодні казкові герої та голова громади “Українська родина” Vita Mykhaylova привітали пацієнтів клініки Медікал Парк Анталія Medical Park Antalya Hastane Kompleksi з Різдвом Христовим та з наступаючим Новим роком!

Акція підтримки вже давно стала доброю традицією і щороку викликає щирі посмішки та дарує дорогоцінні хвилини щастя – бодай трішки відволікаючи від важкої, щоденної боротьби за життя.

Свято було справжнім! У центрі приміщення сяяла вогниками красуня-ялинка, а біля неї танцювали і хоровод водили Святий Миколай, Янгол, чарівний Гном та казковий Сніжок. Усі дітки отримали українські солодкі подарунки, найхоробріші розповіли віршики, а після програми всіх запросили поласувати домашніми пиріжками та особливим Різдвяним кексом з ароматним чаєм.

Щиро дякуємо за допомогу в організації та за участь у святковій програмі Ользі Шумахер, Артемові Стеценко, Екатерина СамойликOlga Lybyanetskaya Imre. А за яскраві костюми наша глибока вдячність Anna Stetsenko! Завдяки вашим зусиллям та допомозі багатьох інших членів громади, що зазвичай залишаються “за кадром” – підтримувати та об’єднувати співвітчизників у Анталії набагато легше.

Поділитися записом: