Поетично-мистецьке свято з нагоди 205-ої річниці від дня народження Шевченка

9 березня, з нагоди 205-ої річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, у анталійському центрі Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi відбулось поетично-мистецьке свято.

У першому відділенні заходу учні суботньої школи української мови і літератури ГО «Українська родина» презентували оригінальний літературний проект за віршем «Садок вишневий коло хати». У міні виставі прийняли участь діти віком від 4 до 15 років.

У другому відділенні глядачів розчулила сучасна, пронизлива моновистава «Катерина.Шевченко.Душа», створена під керівництвом режисера Катерини Чепура. Героїню зіграла запрошена з України актриса київського незалежного театру «ЧЕсний театр» – Ганна Сухомлин.

У третьому відділенні заходу виступали вихованці ансамблю «Сонечко» під керівництвом Вікторії Кочкара, театру танцю і моди «Баланс» під керівництвом Олександри Алп, моделі студії «The AY Model school» під керівництвом Аліни Їлдиз, гурту «Райські птахи» під керівництвом Анни Гусейнової.

Окрім того, у приміщенні культурного центру було відкрито тематичну художню виставку робіт учнів арт-студії «Чарівний олівець», що працює у громаді під керівництвом Ольги Федорівни Кравченко.

Завершилось поетично-мистецьке свято гучними оплесками, врученням Подяк керівникам гуртків та подаруночками учасникам – усі дітки отримали на пам’ять значки із зображенням Тараса Шевченка.

Висловлюємо вдячність за участь у заході усім колективам, батькам та глядачам. А за майстерні та атмосферні фото дякуємо нашому незмінному репортеру пану Хайо (Hans-Joachim Schuhmacher) та небайдужим членам громади.

Поділитися записом: