Урочисте відкриття дитячого табору з елементами пласту для закордонних українців

Сьогодні у готелі Berke Ranch Hotel відбулось відкриття літнього дитячого табору, організованого ГО “Українська родина” за підтримки Посольства України в Турецькій Республіці Ukrayna Ankara Büyükelçiliği/ Посольство України в Турецькій Республіці. Окрасою місця відпочинку стала інсталяція витинанок відомої української майстрині – Дарії Альошкіної Daria Alyoshkina.

На початку церемонії прозвучали гімн України та гімн Туреччини, слова привітання від голови громади Віти Михайлової та почесного гостя заходу – Консула України в Анталії В’ячеслава Хоменка. Ольга Шумахер, комендант дитячого табору 2018 року, згадала про минулорічний досвід і передала естафету колегам.

Офіційне відкриття табору з елементами патріотичного виховання (ПЛАСТ) оголосила пані Ореста Старак – перший секретар з питань культурно-гуманітарного співробітництва Посольства України в Туреччині. Цього року у таборі більше 40 дітей у віці від 7 до 14 років.

Вітаємо усіх учасників, щиро висловлюємо подяку Antalya Muratpaşa Belediyesi за надані автобуси для перевезення дітей до готелю та бажаємо усім діткам приємного відпочинку!

Поділитися записом: