Таборовий щоденник. День четвертий

Табір триває і ми з радістю ділимося з вами щоденним звітом: нехай усміхнені дитячі обличчя поліпшують настрій і надихають!

За традицією, ранок розпочався із загального збору, підняття прапору й зарядки. Потім був сніданок і надзвичайно важлива акція по збереженню краси і чистоти довкілля, проведена на березі Середземного моря. Швидко гуртом впоравшись з прибиранням пляжу, діти насолодились відпочинком 🌴🌴🌴

По обіді старші вчились встановлювати намет, орієнтуватись на місцевості, в’язати вузли. А менші, тим часом, створювали справжнісінькі мотанки. Такі, які наші бабусі робили з тканини для своїх новонароджених діточок. Коли ляльки були готові, вихованці молодшої групи прийняли участь у квесті! Скільки було цікавих пригод!

Та й вечеря не була сьогодні звичайною 🍴Від імені усіх учасників табору щиро дякуємо Вікторії Бондар та Галині Кизилкалє за майстер-класи з приготування українського червоного борщу з пампушками та неймовірно смачних виробів з дріжджового тіста. Діти активно долучились до процесу створення смаколиків і з задоволенням куштували все, що зліпили та приготували під керівництвом пані Вікторії і пані Галини.

А ще були інтелектуальні заняття та спортивні ігри, зокрема, улюблений волейбол. І день народження!!! Своє 12-річчя у таборі відсвяткував Волченков Ахмет Ганеш (Ahmet Ganeş). Ще раз вітаємо іменинника зі святом і бажаємо гарного літнього відпочинку та приємних спогадів! 🍭🎉🎁

Це все день четвертий. Насичений, цікавезний, веселий! Додивіться світлини до останньої – гарний настрій гарантовано!

 

Поділитися записом: