Святковий концерт до закриття дитячого табору з елементами пласту

Сьогодні у дитячому таборі з елементами пласту останній день, а вчора ввечері відбувся чудовий святковий концерт, номери до якого діти готували протягом усього тижня.

На площі зібралось більше ніж 70 осіб. Юні пластуни винесли прапори. Прозвучав гімн України та Туреччини, а також гімн кримських татар – учасники табору долучились до вшанування національного прапору кримських татар, як корінного народу Криму.

Почесний гість заходу, консул України в Анталії В’ячеслав Хоменко, висловив подяку організаторам і вихователям за плідну працю та побажав дітям гарного літнього відпочинку. Віта Михайлова, голова громади “Українська родина”, вручила Подяки вихователям, керівникам майстер-класів і керівництву готелю Hotel Berke Ranch & Nature, а також передала представнику Української Спілки в Анкарі книжки, видані громадою минулого року (Збірку поезій “Алхімія Щастя” Катерини Самойлик та Збірку творів українців у Туреччині). Також подяку передали до Посольства України в Туреччині – особисто Надзвичайному і Повноважному Послу України в Турецькій Республіці пану Сибізі Андрію Івановичу.

Під час концертної програми відбулись виступи старшої та молодшої груп табору. Діти співали пісні, розповідали вірші, показали казочку про ріпку, створену на сучасний лад. Вихованці ансамблю “Сонечко” виконали три чудові українські народні таночки, а потім усі разом приєднались до грандіозного танцювального флеш-мобу!

Поділитися записом: