Запрошуємо на презентацію книг письменника Тараса ВАЩУКА

19 жовтня о 13:00 до нас завітає письменник Тарас ВАЩУК, котрий був одним з лідерів української громади Об’єднаних Арабських Еміратів.

Нещодавно одне з найбільших видавництв країни опублікувало його книгу коротких оповідань – «Україна в пісках», де описане життя емігрантів ОАЕ та моральні виклики, з якими стикається людина на чужині.

Після національного турне, презентацій на Львівському Форумі Видавців, туру по Італії та зустрічей в ОАЕ, Тарас завітає до нас. 

В рамках презентації відбудеться спілкування автора з українською громадою Анталії, ПРОДАЖ книг і автограф-сесія.

P.S. Чверть прибутків автор перераховує в благодійні фонди для українських сирітських притулків.

Тарас, як активний учасник багатьох українських проектів в Дубай, поділиться власним досвідом та враженнями від життя на близькому сході, зокрема в «місті контрастів, сучасному Вавилоні». Розкаже, які перипетії чекали там на українців, як формувалася громада, які проекти по взаємодопомозі, освіті, культурі, спорту вдалося реалізувати при досить невеликій кількості українців у країні шейхів та хмарочосів.
Хто бажає почути Дубайські історії – запрошуємо на зустріч.

«Не зважаючи на те, що моя писанина досить серйозна, іноді навіть сумна й трагічна – на презентаціях завжди весело й цікаво: з кумедними відео, анекдотами, конкурсами-розіграшами, дискусіями і перевдяганнями. Водночас ми завжди торкаємося і важливих тем гуртування українців за кордоном, питань взаємодопомоги і виживання українців на чужині. Буду радий зустрітися, познайомитися і принести вам часточку України та арабщини!», додає Тарас ВАЩУК.

Довідка:

Тарас ВАЩУК – колишній закарпатський журналіст, публіцист, поет і письменник, народився в м.Калуш, Івано-Франківської області. Закінчив Ужгородський Національний Університет за спеціальністю «Англійська мова та література», вчителював у Сторожницькій ЗОШ, працював у газетах «Закарпатська Правда», «Новини Закарпаття», «Старий Замок. Паланок». З кінця 2012 року працює за контрактом в Дубай (Об’єднані Арабські Емірати).
Автор поетичної збірки «Чорна квітка» (2003), лауреат премії «Дебют року в прозі-2007», учасник з’їзду молодих літераторів Ірпінь-2008, дипломант всеукраїнського конкурсу малої прози «Сила Малого-2009», призер конкурсу публіцистичних робіт «Проблеми Національних меншин Закарпаття», лауреат міжнародного конкурсу кротких оповідань журналу «Zeit Glass 2016».
Публікувався в альманахах «Джинсове покоління», «Корзо», «Сила Малого», «Нова проза», «Ірпінські Світанки», «Щоденники біженця» (хедлайнер альманаху), «Нова проза України 2011», «Zeit Glass 2016». Упорядник альманаху «Нова Проза Закарпаття» (Луцьк, видавництво «Терен»).

Поділитися записом: