Зустріч з письменником і журналістом Тарасом Ващуком

Сьогодні у громаді відбулась цікавезна зустріч з письменником і журналістом Тарасом Ващуком (Taras Vaschuk), одним з лідерів української громади Об’єднаних Арабських Еміратів та автором книги коротких оповідань “Україна в пісках”. 📚

Після національного турне, презентацій на Львівському Форумі Видавців, туру по Італії та зустрічей в ОАЕ, автор презентував свою книгу про життя емігрантів — у Анталії!
Усім охочим пан Тарас підписав примірники на автограф-сесії, потім завітав до учнів української суботньої школи і поспілкувався з членами громади.

Говорили про те, з якими моральними викликами експати стикаються на чужині; про батьківщину і принципи реалізації демократії; про законодавство у арабському світі; про діяльність громади Дубаю – реалізовані проекти та заходи; про благодійність і, звичайно, про життя-буття.

Декілька годин активного, живого спілкування промайнули надто швидко. Пан Тарас багато розповідав про громаду українців у місті Дубай, дуже реалістично й артистично переповідав власні життєві жартівливі історії, відповідав на чисельні запитання.

Дякуємо усім, хто долучився, і повідомляємо, що обмежена кількість примірників ще є у наявності. Книги можна придбати у громаді – кошти перераховуються на благодійність!

Поділитися записом: