Зустріч з українським адвокатом. Тема: “Аліменти на дітей до 18 та 23 років”

Вчора у громаді відбулась зустріч з українським адвокатом, пані Юлією Коибасі. 

Розбирали тему аліментів на дітей до 18 та 23 років. Говорили про умови отримання та про нове в законодавстві.

Пані Юлія покроково пояснила, як оформляти аліменти на дитину, який може бути мінімальний та максимальний розмір; як отримати рішення суду про стягнення аліментів всього за один місяць і про те, що їх можна отримати без розірвання шлюбу.

У разі спільної добровільної домовленості батьків може бути підписаний нотаріально посвідчений договір про сплату аліментів на дитину або договір про припинення права на аліменти у зв’язку з передачею нерухомого майна.

Адвокат підказала, що робити, якщо тато не платить аліменти добровільно і як бути, якщо платник аліментів працює за кордоном.

Дуже важливо знати, що у разі ухилення батьком від сплати аліментів (переважну більшість звернень маємо від матусь), мама має право звернутися за державною допомогою дітям! Держава також допомагає, якщо платник аліментів не має можливості утримувати дитину або його місце проживання невідоме.

Нагадуємо, що практикуючий адвокат та юрист з 8 річним досвідом роботи в державному та приватному секторі, пані Юлія Коибасі, проводить у Анталії приватні, індивідуальні консультації у громаді.

Для запису звертайтесь за тел.:
+905396407326

Поділитися записом: