Портал “Український освітній всесвіт” про суботню школу “Українська родина”

Портал “Український освітній всесвіт: інтерактивна карта та форум українознавчих освітніх закладів”, над реалізацією якого активно працює колектив МІОК, розмістив на своїй сторінці інформацію про українську суботню школу “Українська родина” міста Анталія. ⤵️

«Ми щиро радіємо активній участі представників УКРАЇНСЬКА СУБОТНЯ ШКОЛА “Українська родина” Туреччина м.Анталья у наших заходах, зокрема раді були бачити та спілкуватися із ними під час відзначення Днів української діаспори у Львові, Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл та Асамблеї «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція».

«Школа «Українська родина» розпочала роботу з 01.10.2017 р. За цей час колектив школи зміг об’єднати навколо української мови та культури 45 учнів, які працюють у чотирьох групах, поділених за віком. Учні вивчають українську мову, літературу, історію України, уроки української культури, малювання, народні танці, співи».

🇺🇦🇹🇷 Дякуємо за підтримку!

* МІОК — Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету “Львівська політехніка”

Поділитися записом: