Церемонія вшанування пам’яті Великого Кобзаря

Сьогодні у Парку української культури в Анталії, біля барельєфу Тараса Григоровича Шевченка, відбулась церемонія до дня народження Великого Кобзаря, українського мислителя, поета, художника і просвітителя.

Консул України в Туреччині Емір Рустамов, голова громади “Українська родина” Віта Михайлова та голова «Українського культурно-мистецького об’єднання» Олеся Мерджан виступили перед учасниками заходу.

Учасниці аланійського гурту «Намисто» Лідія Маншиліна, Світлана Мельник та Людмила Яворська виконали пісні на слова Шевченка, а діточки Єва Гюндюз, Ельфін Айхан та Сафія Юнлю продекламували вірші поета.

Віта Михайлова прочитала вірш-присвяту Шевченкові, написаний українкою з Індії, Мариною Акрам, до відкриття цього барельєфу у 2020 році.

З нагоди 207 річниці від дня народження Тараса Григоровича до барельєфу з шаною і любов’ю піднесли квіти, а в парку на згадку про цей пам’ятний день посадили дерева — за дозвіл та саджанці ми вдячні мерії району Муратпаша міста Анталія і особисто пану Уміту Уйсалу.
Наша глибока вдячність всім, хто долучився, бо нажаль, найкращий і найцінніший скарб доля подарувала Шевченкові після смерті – невмирущу славу і щире захоплення мільйонів сердець!
 
Поділитися записом: