Продовжуємо акцію озеленення!

Сьогодні ми зібралися у Парку української культури в Анталії і посадили ще 5 дерев. Та які!
🌱 дубочок
🌱 кримський кипарис
🌱 вербу
🌱 калину
🌱 бузок
Символи рідної землі. 💙💛
Захід відвідав Надзвичайний і Повноважний посол України в Туреччині Андрій Сибіга з дружиною пані Тетяною, консул України в Анталії Емір Рустамов, консульський агент Сергій Каян, голова громади “Українська родина” Віта Михайлова, голова “Середземноморського об’єднання українців” Наталія Караджа, керівник Товариства української культури та мистецтва і хору “Берегиня” Олеся Мерджан, українські атлети під керівництвом Валерія Лебедюка, що перебувають у місті на навчально-тренувальних зборах і небайдужі українці.
Почалась акція з гімну України, який зазвучав з QR коду, вишитого майстринею Тетяною Протчевою (керівницею майстерні Glow art). Першою посадили калину. І за старовинною традицією це зробили неодружені дівчата. Потім посадили кипарис, як символ українського Криму, дубочок, бузок і вербу!
Посол зазначив, що це символічне “укорінення” українців на турецькій землі, після відкриття парку та встановлення барельєфу Тарасові Шевченку.
Ми хочемо висловити вдячність за можливість висаджувати дерева у Парку української культури адміністрації району Муратпаша міста Анталія та особисто пану Уміту Уйсалу (Ümit Uysal), а за справжні українські саджанці з чорноземом — Посольству України в Туреччині та особисто Послу пану Андрію Сибізі.
Під час зустрічі Посол та голова ГОУР обмінялися подарунками. Віта Михайлова вручила Андрію Івановичу Сибізі Подяку за участь в реалізації проєкту “Озеленення планети” та орден за міжнародне співробітництво.
Дякуємо всім, хто долучився і підтримав нас! Це був до щему приємний день!
 
Поділитися записом: