Громада долучилася до висадки нової ділянки лісу

Ми так чекали на цю подію!
Ви знаєте, що ГО “Українська родина” приєдналася до міжнародної акції Global Initiative Greening of the Planet 🌳, ініційованої українськими CEO Club Ukraine та Business Woman Club і долучилася до висадки дерев в Туреччині.

Екологічний проєкт озеленення планети об’єднав багатьох людей по всьому світу! Метою акції стала висадка мільйону дерев у 100 країнах світу 🌍

Сьогодні ми отримали можливість садити ліс! Принаймні, нову ділянку 🌱🌳
Висадка десятків саджанців відбулась завдяки підтримці керівника управління лісового господарства провінції Анталія пана Ведата Дікіджі (Vedat Dikici), за участі консула України в Анталії пана Еміра Рустамова, голови ГО “Українська родина” пані Віти Михайлової та небайдужих українців.
Працівники лісового господарства заздалегідь підготували ділянку, ґрунт та інвентар, а учасники акції власноруч і з величезним задоволенням садили деревця. Серед нас були навіть родини з діточками. Малюки працювали найзавзятіше! Поливали саджанці, допомагали засипати землею.
Під час акції голова спілки “Українська родина” Віта Михайлова вручила пану Ведату Дікіджі та пану Еміру Рустамову Подяки за участь в реалізації проєкту “Озеленення планети” на території Туреччини. 💚
Пан Ведат Дікіджі відзвітував, що вцілому було висаджено 1600 саджанців, у тому числі 1200 фісташкових сосен, 300 ріжкових дерев та 100 лаврів. Нам всім було дуже приємно долучитися до цієї важливої ініціативи!
Нагадуємо, що в Україні міжнародний проєкт підтримало Міністерство закордонних справ України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, державне агентство лісових ресурсів України.
Поділитися записом: