Завершується каденція Сибіги Андрія Івановича на посаді Посла України в Туреччині. Голова громади висловила вдячність за 5 років спільної діяльності

Лист Надзвичайному і Повноважному Послу України в Турецькій Республіці, 
Сибізi Андрію Івановичу.
На фото – перший візит новопризначеного Посла до Анталії та зустріч з громадою у 2016 році.
 
Вельмишановний Андрій Іванович!
Ваша активна життєва позиція, високий професіоналізм, добре і чуйне серце заслужили глибоку повагу серед мешканців Анталійського регіону, що мають українське походження. Ви зробили неймовірний вклад як в розвиток українсько-турецьких відносин, так і в формування та становлення української діаспори. Ви ніколи не стояли осторонь наших проблем і ми безмежно вдячні за неоціненний вклад, служіння людям та державі!
Прийміть щирі слова вдячності за Вашу роботу від мене, як очільниці громади «Українська родина», та від імені всіх членів спілки й мешканців регіону.
Я сердечно дякую Вам за постійну та плідну допомогу у вирішенні численних проблем, що виникали протягом усього терміну Вашої каденції на посаді Посла. Ваша праця на посаді Надзвичайного та Повноважного Посла України в Турецькій Республіці – яскравий приклад самовідданого служіння Батьківщині, високого професіоналізму, наполегливої щоденної праці, креативу, мотивації, натхнення та неймовірної активності!
Андрію Івановичу, за майже п’ять років нашого знайомства та співпраці, між нами встановилися щирі і теплі стосунки. Тому, уникаючи офіційного тону, хочу відверто написати Вам те, що відчуваю. Завжди у Вашій особі я знаходила мудрого порадника, просту у спілкуванні й душевну людину. Можу згадати багато випадків, коли Ваша допомога у вирішенні складних питань, що повставали перед громадянами України в Анталії або перед “Українською родиною” взагалі, була не тільки суттєвою, але й безцінною. Перелік Ваших добрих справ міг би зайняти не одну сторінку. Від усього серця дякую за підтримку та піклування.
Маю надію, що тісні стосунки між нами та Посольством України в Туреччині з появою Вашого наступника не зазнають суттєвих змін. Ми й надалі готові прикладати максимум зусиль щодо захисту прав співвітчизників, допомозі у складних становищах, популяризації української культури та прославленні нашої прекрасної Батьківщини.
Пане Андрію, бажаємо Вам нових звершень й плідної праці во славу України! Будьте здорові та щасливі. Сподіваюсь, Ви збережете теплі спогади про нашу громаду, і хочу зазначити, що Ви з родиною завжди дорогі та бажані гості у сонячній Анталії. Тож не кажу до побачення – до нових зустрічей!
 
Поділитися записом: