Представники Офісу Омбудсмана зустрілися з головами українських громад в Анталії

У рамках робочого візиту до Туреччини члени делегації – представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – зустрілися з представниками місцевої української діаспори. Дякуємо за організацію зустрічі працівникам консульської установи в Анталії.
Обговорення нагальних питань відбулося у приємній, дружній атмосфері спілкування.
 
До заходу долучились:
Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав Степаненко Олена, Представник Уповноваженого з дотримання процесуальних прав Петльований В’ячеслав, Представник Уповноваженого з дотримання прав людини в місцях несвободи Бородич Наталія, Заступник директора Департаменту НПМ Малишев Максим, Консул України в Анталії Рустамов Емір, консульський агент Каян Сергій, голова та ідейний лідер спілки “Середземноморське об’єднання українців” Караджа Наталія, керівник “Товариства української культури та мистецтва” і хору “Берегиня” Мерджан Олеся з помічницею Олесею та представниці громадської організації “Українська родина” Миколайчук Інна та Самойлик Катерина.
 
Говорили про досягнення громад, потреби громадян України за кордоном, участь діаспори Туреччини у заходах і акціях міжнародного рівня, підняли тему протидії та попередження насильства.
 
Оскільки голова громади “Українська родина” Віта Михайлова є членом Комісії з протидії насильству в кризових ситуаціях створеної Світовою Федерацією Українських Жіночих Організацій, її заступник Самойлик Катерина розповіла про створений СФУЖО (за участі волонтерів з різних країн) відеоролик “Мовчазний сигнал про допомогу” та анонімний онлайн опитувальник. Говорили про можливості розповсюдження цієї інформації усіма доступними засобами.
 
Наприкінці зустрічі представники делегацій домовилися про подальшу співпрацю.
Поділитися записом: