Театр танцю та моди “Баланс”

«Balans» dans ve moda tiyatrosu це:

Балетна студія (класичний танок, балетна підготовка, модерн) для дітей віком від 3-х років;
Фітнес тренування Body balet, заняття на фітболах, розтяжки (стретчінг) для дорослих;
Фітнес дует “Мама + малюк” для матусь з дітками.

Заняття у Театрі танцю та моди “Баланс” також включають такі дисципліни:

–  хореографія (партерна гімнастика, середина, діагональ, класичний станок, постановка номерів);

акторська майстерність (робота з реквізитом, створення сценічних образів, партнерська робота, розвиток творчої уяви – імпровізація);

дефіле (це мистецтво красиво і граційно рухатися);

візаж (базовий та сценiчний для старших груп дітей).

З найменшими нашими учнями (вік 4-6 років) ми працюємо за спеціальною програмою, основою якої є ігрові техніки та методи аналогій. Заняття сприяють гармонійному фізичному, емоційному та естетичному розвитку дитини: діти вчаться розуміти музичний ритм, виховується музичний смак, поліпшується фізична форма, розвиваються творчі здібності та координація рухів.

Заняття проводить дипломований педагог-хореограф з досвідом роботи –  Олександра Алп. Додаткова інформація за тел.: 0544 4220329.

Будемо раді зустрiчi з Вами i Вашими дiтьми.

 

У групах з боді-балету ще є вільні місця!
Це вишуканий фітнес, без вікових обмежень.

Боді-балет – це адаптований комплекс вправ, заснований на прийомах класичної хореографії. В програму входять хореографія і аеробні елементи, а також спеціальні вправи на розтяжку.

Боді-балет унікальним чином поєднує мистецтво і фітнес. Прекрасне навантаження на м’язи, розвиток танцювальних здібностей та естетичного задоволення в одному занятті. Тренування дають відчути силу власного тіла, впевненість у собі. Сприяють гармонійному фізичному розвитку дітей, а також запобігають поширенню таких захворювань, як плоскостопість і порушення постави.

Можливі індивідуальні заняття.