Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Запрошуємо у тур до Каппадокії

Лютий 26 Час: 10:00 pm - Лютий 28 Час: 3:00 am

Щоб приєднатись, записуйтесь за номером:
📲 +90 506 067 17 73 Жанна

Маршрут та розклад:

🔸️22:00 виїзд з Анталії
🔹️06:30 зупинка біля оглядового майданчика — спостерігаємо за повітряними кулями
🔸️08:00 музей під відкритим небом Paşabağaları
🔹️09:00 національний парк у місті Göreme
🔸️10:00 місто Avanos
🔹️11:00 казкова долина
🔸️11:45 музей вина
🔹️12:45 димарі фей трьох грацій
🔸️14:30 фортеця Üçhısar
🔹️16:00 підземне місто Kaymaklı

🔸️18:00 Akhisar та виїзд назад до Анталії

Вартість туру для дорослого 180 лір,

для дітей віком до 12 років — 150 лір.

☝️У вартість входить проїзд у комфортабельному автобусі та супровід гіда.

☕ Харчування під час зупинок сплачується додатково, за вашим бажанням.

Кількість місць обмежена автобусом — швидше домовляйтесь з друзями та реєструйтесь!
 
Поділитися записом:

Деталі

Початок:
Лютий 26 Час: 10:00 pm
Кінець:
Лютий 28 Час: 3:00 am
Подія Category: