Проєкти

Увага!
У мережі фейсбук створена окрема сторінка проєкту громади “Творча майстерня”. 
Перехід на сторінку з детальними звітами та світлинами за посиланням 

Таборовий проєкт «Творча Майстерня» з елементами Пласту для дітей учасників АТО з України та закордонних українців Туреччини діє з 2017 року.

 

Це унікальна можливість прийняти участь у майбутньому нашої Батьківщини! Через дітей ми долаємо домінуючу державну систему в Україні. Чим більше діти будуть бачити світ і спілкуватись між собою, тим швидше захочуть щось зробити для країни в майбутньому. Поєднання творчих воркшопів з морським відпочинком та нашою щирою турботою, допоможе дітям відчути підтримку та додасть впевненості у житті.

 

 

 

Літературний конкурс.
Планується збірка окремих творів за авторством українців у Туреччині

конкурс

Оголошуємо КОНКУРС ТАЛАНТІВ серед україномовних АВТОРІВ прози, що постійно проживають у Туреччині. Вік не має значення!

Найкращі твори будуть опубліковані у ЗБІРЦІ.

Надсилайте свої тексти на скриньку: info@ukraile.com
Тема листа: «Літературний конкурс»

Чекаємо на ваші роботи у форматі Word.
На першій сторінці зазначайте власні ПІБ, контактну інформацію, назву твору.

Конкурс проводиться ГО «Українська родина» за підтримки Посольства України в Туреччині. Роботи не рецензуються. Рішення щодо доцільності публікації приймає організатор. Автор гарантує наявність у нього авторського права на твір.

Бажаємо натхнення та перемоги!

 

 

 

Табір для закордонних українців
17 – 24 червня 2018

poster-children-crv

UPD. Дякуємо за вашу активну підтримку та цікавість до проекту. Запис у табір зупинено. Відпочивати приїдуть 40 дітей з різних міст Туреччини. Чекаємо на червень!!!

 

 

 

 

СУБОТНЯ ШКОЛА української мови і літератури у Анталії


З 14 жовтня 2017 року, за підтримки Посольства України у Туреччині, у громадській організації «Українська родина» міста Анталья відкрилась СУБОТНЯ ШКОЛА української мови і літератури.

Запрошуємо ваших діточок до осередку вивчення української мови і літератури, традицій і звичаїв, образотворчого мистецтва, культури та історії України.
У школі навчаються діти віком від 4 років.
Час проведення занять залежить від вікової групи.

Діти навчаються один раз на тиждень!
Легка та цікава програма, створена на основі головних принципів фінської освіти, передбачає:
– ігрову форму навчання;
– рівність дорослих та дітей;
– індивідуальний підхід;
– відсутність обов’язку сидіти за шкільною партою;
– періодичні заняття на свіжому повітрі;
– відвідування музеїв, галерей, історичних пам’ятників та інших цікавих місць регіону!

Місце проведення:
приміщення ГО “Українська Родина”
Sinan mah., 1288 sok., Emrah apt., 2

Довідки за тел.: +90 532 447 65 59 Віта Михайлова

 

 

 

 

 

 

 

КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ відпочинку ДІТЕЙ з України
“Творча Майстерня”

poster-children-crv-s

Якщо Ви небайдужі до долі України, якщо Вас цікавить її прогрес та розвиток, давайте разом ПІДТРИМАЄМО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ відпочинку ДІТЕЙ бійців учасників АТО .

Ми українці, друзі України та просто небайдужі, подаруємо українським дітям надію і впевненість, надамо підтримку у виборі життєвого шляху та у формуванні прогресивного світогляду. Через мистецтво та творчість, турботу та увагу стираються кордони і лікуються зранені душі!

Культурно-освітній проект “Творча майстерня”. Підсумки 2017 року

Перший культурно-освітній проект “Творча майстерня”, організований громадською організацією «Українська родина» за сприяння Посольства України в Турецькій Республіці та Благодійної організації Полтавський Батальон Небайдужих, проходив у Бельдібі/Анталья з 10 по 21 червня 2017 року.

На відпочинок прилетіли 12 дітей з різних куточків України, віком від 10 до 15 років. У терміналі аеропорту Анталії хлопців та дівчат зустріли Голова громади Віта Михайлова, представник Посольства Богдан Коноплястий, координатори проекту Ольга Шумахер та Hans-Joachim Schuhmacher і активісти громади. На Середземноморському узбережжі Туреччини діти знаходились у готелі Larissa Hotel Beldibi, проживання у якому організували спонсори громади Андрій Хижняк та Ali K. Şahin. Учасники проекту знайомилися з культурою східної країни, відвідували музеї, насолоджувалися морським відпочинком та екскурсійною програмою, зустрічались з цікавими людьми та приймали участь у майстер-класах з творчої діяльності.
Завдяки невтомній праці координаторів та супроводжуючих, активній підтримці ініціативних членів громади і допомозі небайдужих, відпочинок дітей захисників був насиченим подіями і яскравими емоціями. Шалений темп не втомлював енергійних підлітків, тому діти встигли дізнатись багато цікавого!
Дякуючи підтримці муніципалітету Анталії (Antalya Büyükşehir Belediyesi), учасники проекту «Творча Майстерня» відвідали Анталійський акваріум з тунелем довжиною 131 метр, Музей іграшок та Музей біології моря. Фінансова допомога з боку працівників Посольства України в Турецькій Республіці, подарувала можливість відчути особливий, незрівнянний аромат моря під час прогулянки кораблем, скуштувати традиційне турецьке морозиво і побачити кумедне мараш-шоу. А особливим, солодким подарунком став незвичайний, неймовірно цікавий майстер-клас від власників крамнички «Just a Candy». Задоволені та розпашілі від роботи з теплою карамеллю, діти гуляли казковими, вузенькими вуличками старого міста, милувались архітектурою, чудернацькими південними рослинами та краєвидами.

Тричі на зустріч з учасниками проекту приїздили надзвичайно талановиті, відомі люди. Майстер-класи провели Олексій Арестович (військовий експерт, психолог, актор, телеведучий, колишній кадровий офіцер ЗСУ, фахівець в області оперативної психології, конфліктології та психології екстремальних ситуацій), Віктор Сидорович (незмінний соліст всесвітньо відомого турецького танцювального ансамблю «Вогні Анатолії»), Микола Сергійович Арестович (професор Національного університету оборони України імені І.Черняховського), Уйур Хакан Гюнері (Hakan Güneri – відомий актор, герой мелодрами Східні солодощі (Doğu’nun Tutkusu, відомий також під назвою  Восток-Запад), що знімалась у Києві. Проживала разом з дітьми та майже щодня проводила різноманітні сеанси арт-терапії психолог Стамбульського університету Юлія Кривенко.

Активна підтримка проекту “Творча Майстерня” українськими та турецькими засобами масової інформації відображена кількістю публікацій, що з’явились у друкованій пресі та у мережі. Також у проекту є своя сторінка www.facebook.com/tmukraile, де висвітлено щоденник подій, фото звіти і детальну інформацію. Незабутній, насичений подіями культурно-освітній проект «Творча Майстерня» запам’ятається дітям неймовірною кількістю вражень і чудовими подарунками. Ми бачили, як очі дівчат та хлопців сяяли від захвату і емоцій, тож певні, що ціль проекту досягнуто, і він закарбується у пам’яті атмосферою єдності!

 

Наразі розпочато ЗБІР КОШТІВ та ПОШУК ВОЛОНТЕРІВ для залучення до дитячого культурно-освітнього проекту «Творча майстерня-2» на 2018 рік.
Долучайтеся з ініціативами щодо проведення цікавих занять з дітьми!!!

Протягом підготовки другого проекту ми будемо інформувати Вас про нові деталі, про зібрані кошти та витрати, а також у подальшому оголосимо точний час прибуття дітей і кількість відпочиваючих (літо 2018).
Додаткову інформацію щодо проекту можна отримати за телефонами:
+905347812417 Ольга та Хайо Шумахер
+905324476559 Віта Михайлова

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ:

ГО «Українська родина» в Анталії
Єшільбахче махаллє, вул. 1449, №10, Н.Кирай апт., 3/7 07160 Муратпаша Анталія, Туреччина.

Посольство України в Турецькій Республіці
Санджак махаллє, вул.№17, Чанкая-Анкара, 06550, Туреччина.

Благодійний фонд Полтавський Батальон Небайдужих
вул.Спаська, 10, 36020, місто Полтава, Україна.

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ для збору коштів:

Ziraat Bankası
HESAP: 81374818-5002
2048-KIRCAMİ/ANTALYA ŞUBESİ
IBAN TR47 0001 0020 4881 3748 1850 02
HESAP ADI: UKRAYNA AİLESİ DERNEĞİ
USD / EURO / TL
CÜZDAN SERİ NO: NO148612
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: «Yaratıcı Atölye» çocuk projesi