Проєкти

В рамках дільності громадської організації “Українська родина” 7 квітня 2022 в Анталії було створено новий напрямок – Бізнес Клуб ГОУР

Наразі визначено такі завдання клубу:

● допомога українським компаніям у здійсненні релокації в анталійський регіон. Це
сприяння в пошуку офісних приміщень‚ помешкань для працівників компанії та їхніх родин, знайомство з бізнес-партнерами із метою закупівлі сировини, продукції‚ збуту товарів та послуг; допомога у комунікаціях з представниками органів державної влади щодо відкриття нових бізнес-напрямків тощо;
● поширення інформації та реклами про український бізнес в Туреччині;
● супровід у відкритті нових компаній (реєстрація юридичної особи);
● організація бізнес-зустрічей з метою нетворкінгу, обговорення актуальних питань для підприємців, обміну контактами між учасниками клубу;
● надання актуальної інформації та підтримка інвестиційних проектів.

Організатор бізнес-клубу Громадська організація «Українська родина» (Туреччина, Анталія)
 

Партнери бізнес клубу:

 

ГО «БлагоДІМ» (Україна, Ірпінь)
 
Юридична компанія DICTUM (Україна, Київ)
 

Долучитися до клубу можна у закритій групі Телеграм

Деталі за номером:
+905324476559
 Віта Михайлова

 

***

Найвагоміші проєкти ГОУР та досягнення останніх років:

З 2017 року чотири роки поспіль діяв Таборовий проєкт «Творча Майстерня» з елементами Пласту для дітей учасників АТО з України та закордонних українців Туреччини.

У 2018 році до громади завітали Міністр закордонних справ Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу та Президент України Петро Порошенко.

У 2020 році в Парку української культури в Анталії за ініціативи спілки відбулась церемонія відкриття першого в Туреччині барельєфу Тарасу Григоровичу Шевченку. А 2021 року «Книга рекордів України» зафіксувала цю подію.

Щороку в Анталії проходить зустріч учасників міжнародного художнього проєкту «Українська Родина GLOW ART» за участі автора та куратора проєкта Тетяни Протчевої, а також члени спілки щорічно беруть участь у Анталійському спортивному марафоні RUNATOLIA.

Вже 5 років поспіль громада проводить в Анталії Міжнародний фестиваль-конкурс “Stars of Turkey” – це конкурс талантів, в якому беруть участь 200-300 дітей з України та Туреччини. Учасники змагаються у різних творчих категоріях: образотворче, циркове та вокальне мистецтво, народні, бальні та сучасні танці, художнє читання тощо.

2021 року в Анталії відбулось Засідання українських громад на чолі з Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком та Міністром культури та туризму Турецької Республіки Мехмет Нурі Ерсой.

Більше 10 років спілка щороку вшановує День Незалежності, День прапора, День пам’яті Голодомору, Дні народження Тараса Шевченка та Лесі Українки.

З 2014 року громада постійно організовує святкову театралізовану програму і ярмарок до Дня Святого Миколая на 200-300 учасників.

Голову ГОУР неодноразово запрошували до етерів «Емігрантського радіо». Про громаду постійно публікують матеріали у місцевих турецьких виданнях, в українському глянцевому журналі «Business Woman», у газеті Кабінету Міністрів України «Урядовий кур’єр», а також онлайн на сторінках українського порталу Туреччини www.ukr-ayna.com і в акаунтах соціальних мереж Посольства України в ТР та Консульства України в Анталії.

 

***

Таборовий проєкт «Творча Майстерня» з елементами Пласту для дітей учасників АТО з України та закордонних українців Туреччини було започатковано 2017 року і він діяв чотири роки поспіль. Для висвітлення багаточисельних подій проєкту ГОУР створила окрему сторінку на платформі ФБ.

Тож усі деталі про “Творчу майстерню”, перебування дітей у таборі та звіти з десятками світлин знаходяться за посиланням 

 

 

 

 

 

 

Таборовий проєкт став для волонтерів спілки унікальною можливістю взяти участь у майбутньому нашої Батьківщини! Сподіваємося, що поєднання творчих воркшопів з морським відпочинком та щирою турботою всіх небайдужих членів спілки допомогли дітям відчути підтримку та додали впевненості у житті.

***

Маєте цікаві ідеї щодо спіпраці з громадою?

Чекаємо на ваші пропозиції за тел.: +905324476559 Віта Михайлова